O nas

Salon fryzjerski i hotel dla zwierząt ,,NEMO’’, to punkt, którego działalność polega na świadczeniu usług z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, higieny zwierząt domowych oraz świadczeniu usług hotelowych dla psów, małych gryzoni, gadów, płazów i ryb. W moim punkcie zapewnimy Twojemu pupilowi dobry wygląd oraz komfortowe warunki prowadzonych zabiegów higieniczno-kosmetycznych. Nadrzędnym dla mnie celem jest sprawienie, aby stres związany z kąpielą i zabiegami groomerskimi był dla Państwa pupili możliwie jak najmniejszy.

Z własnego doświadczenia (w moim domu mieszkają trzy psy, świnka morska, kanarek, żółw i ryby) wiem jakim zmartwieniem dla właściciela zwierząt jest choćby krótki wyjazd urlopowy. Dlatego też otworzyłam hotel dla psów i małych zwierząt domowych, aby Państwa wyjazdy nie były obarczone troską o podopiecznych. W moim hotelu możecie Państwo bez obaw pozostawić swojego pupila pod fachową opieką na czas Waszej nieobecności. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pozostawione zwierzątko czuło się niemal tak dobrze jak u siebie w domu.

Mając na uwadze, iż obdarzacie mnie Państwo wielkim zaufaniem, jak i zważając na dobro Państwa pupili, budynek w którym mieści się salon i hotel dla zwierząt został specjalnie pod tym kątem od podstaw wybudowany i przystosowany. Dodatkowo dla Państwa komfortu i wygody istnieje możliwość dokonania zakupu na miejscu karmy i akcesoriów dla zwierząt w sklepie zoologicznym.